БЛОКАДЕРИ И ВЕЧЕРАС ПРОТЕСТУЈУ У ВИШЕ ГРАДОВА, ЦИРКУС ИСПРЕД ФИЛОЗОФСКОГ ФАКУЛТЕТА У НОВОМ САДУ

блокадери нови сад утакмица

(фото:Н1)

Блокадери насилници окупили су се и вечерас у више градова Србије тражећи да се пусте ухапшени због насилничког понашања.

Као и претходних дана блокадери се и вечерас налазе испред Филозофског факултета у Новом Саду где полиција чува зграду факултета а они на импровизованом видео биму гледају утакмицу.

На Новом Београду блокирана је раскрсница код Фонтане.

Протести се истовремено одржавају у Нишу и Краљеви.

„Пустите их све“ скандирају блокадери широм Србије.

Подсетимо, нешто раније блокадери су најавили подршку средњошколцима који планирају да блокирају већину средњих школа у Србији 1. септембра

Васељенска

1 thought on “БЛОКАДЕРИ И ВЕЧЕРАС ПРОТЕСТУЈУ У ВИШЕ ГРАДОВА, ЦИРКУС ИСПРЕД ФИЛОЗОФСКОГ ФАКУЛТЕТА У НОВОМ САДУ

  1. Реалити. Сорошоиди то називају „перформанс“. Неки не могу да пропусте утакмицу.
    Саставни део реалитија је и министар који је сакупио храброст да се извини некоме у сенци ако се милиција одупире и не побегне на резервни положај.

Comments are closed.