Песме сметају само ако су српске (видео)

Хаос испред Скупштине

(фото:Нова.С)

Блокадери, који више од годину дана организују протесте под изговором да жале за страдалима у Новом Саду 1. новембра прошле године, показују лицемерје какво Србија одавно није видела.

На снимку који објављујемо јасно се види како су током претходних дванаест месеци на такозваним комеморативним скуповима учесници играли, певали и понашали се као да су на забави, а не на окупљању које би требало да изрази пијетет према жртвама трагедије.

Апсурдно — управо ти исти учесници протеста сада се жале на музику која се чула из Пионирског парка.

Блокадери су нарочито осетљиви на српске, патриотске песме.

Политика

1 thought on “Песме сметају само ако су српске (видео)

  1. Како то да госпођа Хрка није, у своме болу, реговала раније и како се баш определила за
    блокадере који су од те несреће направили журке у којима је долазило до баханалија а
    најмање до искреног пијетета према жртвама. Није прошло ни 24 сата од годишњице
    погибије, на новосадској станици, појављује се гђа. Хрка обучена као шипарица у
    Београду и пред камерама заузима манекенске позе. Осим тога процес се водио у Н.
    Саду па је ваљда тамо требала да гладује али тамо није било публике а и шта њој сметају
    суденти, најбољи од најбољих, који хоће да студирају и шта јој сметају патриотске
    песме а не смета јој анимална какофонија коју производе „злокадери“ !?

Comments are closed.