Левит: BBC је „лажни медиј“

Керолајн Левит

Прес-секретар Беле куће Каролина Левит у интервјуу за The Telegraph назвала је британску телевизијско-радијску корпорацију BBC „лажним медијем“. Она је ову изјаву дала након извештаја да је BBC искривио суштину говора америчког председника Доналда Трампа пре упада у Капитол јануара 2021. године.

„Ова намерно непоштенo, селективно монтирана прича BBC-а представља додатни доказ да су они у потпуности, 100% лажни медиј“, цитира Independent Каролина Левит.

Раније је било извештаја да председник РФПИ Кирил Дмитријев намерава да тужи амерички дневник The Washington Post због извртања чињеница.

1 thought on “Левит: BBC је „лажни медиј“

  1. Поштовани, није The Telegraph него Телеграф и није ВВС него БиБиСи. Ћирилица је
    најоптималније писмо и сем кинеске транскрипције, ћирилицом се могу писати сви
    европски језици. Немојте да ми, као Хрвати, добијемо оцену Еуростата да смо
    читалачки неписмени.

Comments are closed.