Угљеша Мрдић превезен у Ургентни центар, животно угрожен

Угљеша Мрдић превезен у Ургентни центар, животно угрожен

Фото: Принтскрин

Угљеша Мрдић, посланик СНС и председник Одбора за правосуђе, државну управу и локалну самоуправу Народне скупштине Републике Србије, хитно је превезен у Ургентни центар (УЦ).

Њему је позлило након што је 11 дана штрајковао глађу испред Скупштине Републике Србије. Према последњим информацијама, Мрдић је превезен у УЦ након што је Хитна помоћ дошла по њега у шатор, где је данима штрајковао глађу са групом српских војних ветерана.

Подсетимо, председник Србије Александар Вучић је рано јутрос разговарао телефоном са Мрдићем, али и са Дијаном Хрком, мајком младића Стефана Хрке који је страдао у трагедији у Новом Саду, и позвао их обоје да прекину штрајк глађу.

Информер