Још један фијаско блокадера: Само шачица се окупила на Студентском тргу

блокадери Студентски трг

(фото:Н1)

Блокадери који већ дуже време не успевају да окупе народ за своје перформансе и данас су се окупили најавивши величанствени протест.

У 18.00 уместо „величанственог протеста“ под називом „Знање је моћ2 једна мања шачица блокадера окупила се на Студентском тргу у Београду.

На Студентском тргу постављена је бина и видео бим као и видео бим у Васиној улици али судећи по сликама види се да нема много присталица.

Васељенска

2 thoughts on “Још један фијаско блокадера: Само шачица се окупила на Студентском тргу

  1. Ко је имао ближи контакт са блокадерома (с конца и конопца) зна да њихов вокбулар и
    њихово дивљање нема никаве везе са иконом Христа и Св. Саве. Толико су зла направили
    Србији да би морао да се оформи „Специјални суд“ и да се вође казне по закону за пример
    другима, који би се усудили да руше државу, служећи чак и хрвтским и шиптарским
    интересима. Доказа је безброј и сви су забележени као матреијалне чињенице – у микрофон
    и камеру.

  2. Невероватно је да данашњи Спутњик рекаламира блокадере не прецизирајући да је
    изашао занемарљив број и често постоји недоумица чији је то портал кад се на њему
    цитирају само акције опозицијије. Није јасно зашто Руска амбасада у Београду не
    прати бар Спутњик јер оваква политика Спутњика рађа сумњу – коме он припада!?
    Јутрос је Радио Београд био коректан и није ни поменуо ту групицу без логике и
    смисла својих поступака.

Comments are closed.