Милан Кнежевић: Црна Гора у залихама има више дроге него нафтних деривата

Надам се да бар тротинета неће фалити кад прођу ова два месеца“, написао је Кнежевић на платформи Икс.
Председник Демократске народне партије (ДНП) Црне Горе Милан Кнежевић реаговао је на изјаву премијера Милојка Спајића о резервама нафтних деривата и поручио да у залихама има више дроге него горива.
Премијер Спајић је раније данас изјавио да Црна Гора има резерве нафтних деривата за око два месеца.
„Више имамо дроге у залихама него горива. Надам се да бар тротинета неће фалити кад прођу ова два месеца“, написао је Кнежевић на платформи Икс.
Повећан прилив возила на бензинским станицама почео је синоћ, након саопштења Удружења нафтних компанија Црне Горе (УНКЦГ) у којем је упозорено на могуће поремећаје у снабдевању и потенцијалне несташице, пише РТЦГ.
24.седам

Ако сада дозволимо да претачу гориво из Србије у Монтенегро биће
то знак да у Србији влада анархија коју нико и ништа не чини да се
заустви. И онада смо заслужили да нестанемо и оставимо све изграђено
руљи, која нам већ дуго сиса крв.
Nisi pratio. Izvoz goriva je od jutros zaustavljen. Ali lepo od tebe što brineš. Samo nema potrebe za tom patetikom…
Али ту је Србија и неће се стидeти Монтенегрини да организују
прекогранични одвод бензина у Ц. Гору и убеђен сам да нико
о томе не мисли. И само ако будемо толики имбецили и
дозволимо поновно израбљивање Србије, биће то знак
да у Србији влада анархија коју нико не покушава да заустави.
Polako, smiri se. Čemu te predrasude i zašto mi pljuješ po državi? Da nisi i ti možda plaćeni NATO bot iz Podgorice?
О’ – „Ivanе“ ОЈХА !
Јесу ли предрасуде да сте стварали војску која је требала
да удари с’леђа српску војску за време НАТО агресије? Или
да сте признали шиптарску државу на КиМ или да не дате
двојно држављанство или да вам је милији назив Монтенегрини
него Црногорци. Забраном ћирилице, сте прекинули историски
код једног интегралног народа. Иако Титоизам више не постоји,
његови бивши следбеници, „голооточки капои“ сад већ и преко
унука желе заташкати своје учешће у разбијању народа чији
су најистакнутији представници: Митрополити, песници и
државници, од П.П. Петровића Његоша до Књ. Николе, чак
више него они из средишње Србије, дали свој допринос
велком српском национу. Највише се србовало и о србству
размишљало баш у Ц. Гори „и то искључиво на ћирилици“!
U redu je NATO botu iz Podgorice. Evo da ja naučim tebe nešto. Srbi su jedini narod na svetu koji PODJEDNAKO koristi dva pisma. Ćirilicu i Latinicu. Jedini narod na svetu koji nam je približan u korišćenju dva pisma jesu Kinezi; ali oni traditional language ne koriste podjednako. Eto, da nešto naučiš… P.S: Vladika Njegoš se izjašnjavao kao Srbin. : )
У Македонији владају Шиптари којих има само 30% од укупног
становништва. Зашто? Зато што је демократија исецкала
Македонски корпус на неколико Партија.
У Бијелом пољу по попису из 2023 године, Срба има 43,13%,
муслимана 31,85%, Црногораца има 14,88%. Срби и „Црногорци“
су супротстављени један другоме –и нису више браћа. Муслимани
+ „Црногорци“ = 46,73%. >> од 43,13% Срба. Значи, у Бијелом пољу
владају муслимани зато што је од српског корпуса отпало 14,88% Монтенегрина. „Новој нацији „Монтенегрини“ се свиђа да са њима
владају Бошњаци, Хрвати и Албанци. Монтенегрини одузели
награду једном Дробњаку, по наређењу Бошњака; па би се могло
рећи да су то потурице које је Петар Петровић Његош описао. Да,
онај Његош кога сте прогласили за геноцидног писца. Сума, сумарум,
ти си Иване, по Фројду, оно што спочитаваш другима…!?