Нема „величанственог скупа“ мање групе блокадера крећу се ка Славији

(фото:Весна Веизовић/Васељенска)
Блокадери који су за дана у 18:00 најавили „величанствени скуп“ на Славији почели су са окупљањима и у мањим групама кренули ка Славији.
Судећи по снимцима из дронова на Славији се налази мања група људи а мање групације пристижу са неколико локација.
Једна група кренула је из правца Правног факултета где им се придружио и ректор Београдског универзитета Владан Ђокић.
Такође мање групације кренуле су са Бановог брда, Земуна, Новог Београда и из правца центра града.

У овом тренутку блокиран је Бранков мост и три траке Газеле.
У центру града полиција се налази око Пионирског парка како би спречила провокације блокадера.У овом тренутку блокадера нема на Андрићевом венцу нити на платоу испред Народне скупштине.
За сад нема инцидената.

Скуп блокадера требало би да почне у 18:00 и да траје до 20:00.
