Рубио као ди џеј

У међувремену, амерички државни секретар Марко Рубио наступио је као ди-џеј на венчању и разиграо плесни подијум у ноћном клубу у Мајамију, преноси The New York Post.

Прилажу се снимци незаустављиве забаве.

„Амерички медији су већ прозвали политичара „ди-џејем Беле куће“, истичући да поред функције државног секретара он такође привремено обавља дужност саветника за националну безбедност“, наводи се у тексту.

В.Т./Васељенска

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *