Језиве претње блокадера грађанима који пешаче ка Београду

1
грађани пешаче на митинг

„Свима од срца надстрешницу,“ написао је блокадер као коментар на објави на мрежама.

Подсетимо, велики број грађана кренуо је данас из више градова Србије ка Београду, где ће у суботу 27. јуна бити одржан велики скуп.

Успут су их грађани дочекали освежењем и речима подршке.

Jezive pretnje blokadera građanima koji pešače ka Beogradu FOTO

Б92

1 thought on “Језиве претње блокадера грађанима који пешаче ка Београду

  1. Блокадери су „Тигар од папира“ и боље рећи они су чопор хијена које су храбре само кад су
    у чопору. Све у свему има их пар хиљада али из прагматичних разлога дозвољава им се да
    кевћу а ово о настрешници је пре кевтање хијене која, с обзиром да је глупа животиња, не зна
    да је надстрешница резултат немара истих таквих хијена као што је он.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *