„ЗНАО САМ ДА ЈЕ СРБИЈА ИЗА МЕНЕ, ВЕРНО САМ ВАМ СЛУЖИО 14 ГОДИНА“ Вучић послао моћну поруку, поменуо и место председника

(фото:З.Јовановић/Новости)
Председник Србије Александар Вучић истакао је колико је служио отаџбини, али и да се последњи пут пред оволиким бројем људи обраћа као председник Републике.
„Волео сам и волим Србију више него било шта на кугли земаљској, у сваком тренутку само ми је Србија била у мислима и само сам се за Србију борио. Ником другом нисам хтео да служим сем вама грађанима Србије и својој јединој отаџбини Србији“ – рекао је Вучић..
Председник подсећа да су ово његове последње недеље као председника Републике.
„Без вас ништа нисам могао да урадим. Хвала што сте разумели тешке потезе и што сте веровали“ – навео је он.
„Нисам хтео да се савијем јер сам знао да је иза мене Србија“ – истакао је Вучић.
Новости
