КУРТИ НАЈАВИО ДАЉУ РЕПРЕСИЈУ НАД СРБИМА

Лидер шиптарских екстремиста Аљбин Курти поручио је касно синоћ да се наставља операција „полиције“, која како каже, сарађује са Кфором и Еулексом.
Курти је на друштвеној мрежи „X“ написао да је у јучерашњој акцији заплењена већа количина наоружања.
„У данашњој операцији против наоружаних терориста, Косовска полиција је заплијенила стотине оружја и муниције, укључујући тешку војну опрему као што су митраљези, гранате и друго. Наша полиција остаје у блиској сарадњи са Кфором и Еулексом. Операција је у току“, навео је такозвани премијер, а пише Косовонлајн.
Васељенска
БОНУС ВИДЕО:
