Бањска опет на удару Куртијевих специјалаца: Упали у хотел „Рајска бања“, радници истерани

(фото:Весна Веизовић/Васељенска)
Бањска опет на удару Куртијевих специјалаца: Упали у хотел „Рајска бања“, радници истерани.
Припадници Куртијевих терориста упали су у хотел и бањски комплекс „Рајска бања“ у месту Бањска у општини Звечан и истерали раднике., јавља Косово онлајн.
Иначе, хотел „Рајска бања“ отворен је 2019. године, а врпцу су пресекли директор Канцеларије за КиМ Марко Ђурић и председник општине Звечан Иван Тодосијевић.
Председник општине Звечан Иван Тодосијевић поручио је том приликом да је „Рајска бања“ други велики инфраструктурни објекат у тој општини чију је изградњу финансирала Влада Србије преко Канцеларије за КиМ.
Спутњик
Бонус видео
https://www.youtube.com/watch?v=p0xh0zeq38Q
