Хегсет: САД не планирају смањење броја војника на страним базама

Пиг Хетсет

29th Secretary of Defense Pete Hegseth Official Portrait (DoD photo by Chad J. McNeeley)

Хегсет: САД не планирају смањење броја војника на страним базама.

Сједињене Америчке Државе за сада немају намеру да смањују своје војно присуство на базама у иностранству, изјавио је министар одбране Пит Хегсет.

„Нема планова за било какво смањење“, преноси РИА Новости његову изјаву из команде америчких снага за Африку у Немачкој.

Хегсет је такође истакао да САД не намеравају да шаљу своје војнике у Украјину.

Васељенска

Бонус видео