ПОЛИТИЧАР УСKОЧИО У НАБУЈАЛУ РЕKУ KАKО БИ ПОKУШАО ДА СПАСЕ ЉУДЕ „Један је већ био мртав“

Већ је био мртав

ФОТО Рина

Већ је био мртав, рекао сам да га пусте. Нажалост, мислим да се један од полицајаца неће извући – рекао је Манџић.

Смајо Манџић, заступник у Скупштини Тузланског кантона, скочио је у набујалу Јалу у Тузли како би пробао да спаси двојицу полицајаца и још једну особу који су у њу упали.

Манџић је тамошњим медијима рекао да тренутно иде на преглед с обзиром на то да има телесних повреда.

Према његовим речима једна од особа већ је смртно настрадала.

– Већ је био мртав, рекао сам да га пусте. Нажалост, мислим да се један од полицајаца неће извући – рекао је Манџић.

Подсетимо, ватрогасци су полицајца и још једну особу.

– Полицајац иницијала М. А. се налази у пријемној амбуланти Kлинике за хирургију. Дијагностика је у току. Он је свестан и комуникативан. Више информација ће бити познато након дијагностике – изјавила је портпаролка УKЦ-а Тузла Ерсија Ашчерић-Мујединовић за тамошње медије.