ПОЛИТИЧАР УСKОЧИО У НАБУЈАЛУ РЕKУ KАKО БИ ПОKУШАО ДА СПАСЕ ЉУДЕ „Један је већ био мртав“

ФОТО Рина
– Већ је био мртав, рекао сам да га пусте. Нажалост, мислим да се један од полицајаца неће извући – рекао је Манџић.
Смајо Манџић, заступник у Скупштини Тузланског кантона, скочио је у набујалу Јалу у Тузли како би пробао да спаси двојицу полицајаца и још једну особу који су у њу упали.
Манџић је тамошњим медијима рекао да тренутно иде на преглед с обзиром на то да има телесних повреда.
Према његовим речима једна од особа већ је смртно настрадала.
– Већ је био мртав, рекао сам да га пусте. Нажалост, мислим да се један од полицајаца неће извући – рекао је Манџић.
Подсетимо, ватрогасци су полицајца и још једну особу.
– Полицајац иницијала М. А. се налази у пријемној амбуланти Kлинике за хирургију. Дијагностика је у току. Он је свестан и комуникативан. Више информација ће бити познато након дијагностике – изјавила је портпаролка УKЦ-а Тузла Ерсија Ашчерић-Мујединовић за тамошње медије.
