ХОРОР У БЕОГРАДУ: МУШКАРАЦ СКОЧИО С ОСМОГ СПРАТА

Полиција

(фото:МУП)

Старији мушкарац скочио је данас око 15. 30 са зграде код Аутокоманде.

Сумња се да је скочио са осмог спрата.

Полиција и Хитна помоћ су одмах изашли на терен и нажалост, могли су само да констатују смрт.

Увиђај је у току.

24.седам.рс

Бонус видео