Група Албанаца пуцала на припаднике Војске Србије у близини административне линије

(фото:Принтскрин)
Група Албанаца напала припаднике Војске Србије код административне линије
Нападачи испалили 15 хитаца, при чему је погођен пас близу патроле. Албанаца пуцала на припаднике Војске Србије данас у близини административне линије.
Данас око 15 часова, у рејону базе Војске Србије „Дебела глава“, маскирана група Албанаца напала је припаднике Војске Србије.
Наоружана група Албанаца у подножју брда Шоп испалила је 15 хитаца у правцу припадника Војске Србије, а том приликом погођен је пас који се налазио у непосредној близини патроле.
Након напада, наоружана група у шест џипова побегла је у правцу Аутономне Покрајине Косово и Метохија.
Блиц
