Експлозија у полицијској станици: Има мртвих

(фото:РТ)
У близини полицијске станице у општини Коахуајан у држави Мичоакан у Мексику догодила се експлозија, у којој су погинуле најмање две особе, а седам је повређено.
(Експлозија је до сада убила две особе и повредила седам“, саопштило је мексичко министарство безбедности .
Напомиње се да се тренутно спроводе истражне радње како би се утврдили узроци експлозије.
Раније у Пољској, један становник је парализовао железнички саобраћај у Познању, у Великопољском војводству, на неколико сати експлодирајући неколико петарди на железничким пругама .
В.Т./Васељенска
