Гаулајтер Николајева позвао становнике да напусте град

Градоначелник Николајева Александар Сенкевич је у интервјуу за Суспилне позвао становнике да напусте град.
„Настављам да говорим свим људима који нису укључени у управљање критичном инфраструктуром да напусте град“, цитира га РИА Новости.
Према његовим речима, људи не би требало да се враћају док се не заврши активна фаза сукоба.
Раније су украјински медији објавили смањење рада електричног транспорта за 60 одсто у Николајеву .
Васељенска
Бонус видео
