Сцена из „Телетабиса“ изазвала полемике: Родитељи сматрају да је превише сексуализована

Сцена из „Телетабиса“ изазвала полемике: Родитељи сматрају да је превише сексуализована.
Један детаљ из популарних „Телетабиса“, ББЦ-јеве анимиране серије која се емитовала крајем 90их и почетком 2000их, покренуо је расправе на ТикТоку, а забринути родитељи сматрају да је сцена исувише сексуализована те да је малишани не би требали гледати.
Популарни Телетабиси били су цртани филм уз који су одрасле многе генерације, а делује да су неке сцене изазвале расправе 20 година након завршетка емитовања.
Наиме, на ТикТоку је подељен снимак у којем је збуњени родитељ поделио једну од сцена уз питање: „Шта сам управо погледао?“.
„Моје дете је гледало Телетабисе и ово се догодило“, наведено је уз снимак који приказује Тинки Винкија који дува у балон који се протеже и потом на другој страни брда заголица Дипсyјеву задњицу.
Споменути детаљ на ТикТоку су окарактерисали као исувише „сексуализован“, а неки су тврдили да су својој деци забранили гледање цртане серије.
У међувремену, други су сматрали да су „Телетабиси“ били свакако врло чудан цртани филм те да их детаљ са снимка не изненађује.
Било је и оних који нису видели проблем на снимку појашњавајући да одрасли на другачији начин виде ствари у односу на децу која гледају серију.
Васељенска/Кликс.ба
Бонус видео
