Опет напад миграната у Београду: Жену ударали песницама у главу!

Untitled

Напади миграната на грађане Србије постају готово свакодневна појава. И док режимски медији покушавају да сакрију њихове злочине, за које узгред и не бивају кажњени, трагична истина избива путем друштвених мрежа.

Тако је на свом профилу извесна Александра Игњатовић објавила своје фотографије након што су је мигранти напали и песницама ударали у главу. Не у некој забити, већ у самом центру Београда, на Дорћолу.

Она је уз приложене фотографије где се јасно виде повреде написала да не осећа само физичку бол, већ тугу што што је режим довео до тога да се осећамо незаштићено и небезбедно у сопственом граду, соптвеној улици и свом дому!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3167960889898380&set=a.213310318696800&type=3&theater

В. Веизовић / Васељенска ТВ

2 thoughts on “Опет напад миграната у Београду: Жену ударали песницама у главу!

Comments are closed.