Посао цвета, фабрика у Ирану производи заставе Америке и Израела за паљење

(Фото: Tanjug / /Vahid Salemi)
У највећој иранској фабрици за производњу застава посао цвета будући да они производе и америчке, британске и израелске заставе које ирански демонстранти пале.
Фабрика се налази у граду Хомеин, југозападно од Техерана, и у њој запослени ручно израђују заставе, пренео је Ројтерс.
Произведе се око 2.000 америчких и израелских застава месечно.
У атмосфери изузетно повишених тензија између САД И Ирана, а након што је у америчкој акцији убијен високи војни командант Касем Сулејмани, демонстранти на митинзима и протестима редовно спаљују заставе поменутих земаља, пренео је Танјуг.
Танјуг

ХАЛАБУКА АМЕРА И ИЗРАЕЛА БРЗО СЕ ЗАВРШИ…….ИРАН ПОКАЗА ЗУБЕ,КУРВЕ…..ТИШИНААААА НА ДУГО.
ХАХАХАХАХАХААААА…!!!