Бранко Ружић министар просвете и ПРВИ ПОТПРЕДСЕДНИK ВЛАДЕ, Тончев министар без портфеља

ministar-branko-ruzic

Бранко Ружић

Потпредседник СПС-а Бранко Ружић биће први потпредседник Владе Србије и министар просвете, науке и технолошког развоја, саопштио је вечерас потпредседник СПС-а Ђорђе Милићевић.

Министар без портфеља биће Новица Тончев, који је такође потпредседник СПС-а.

Милићевић је навео да ће на другим највишим одговорним местима ван Владе Србије бити и потпредседници СПС-а Александар Антић и Славица Ђукић Дејановић.



Tanjug

1 thought on “Бранко Ружић министар просвете и ПРВИ ПОТПРЕДСЕДНИK ВЛАДЕ, Тончев министар без портфеља

  1. Круна технолошког развоја као и до сада, увозимо лук и пасуљ из Кине зајмљеним парама, тиме хранимо МОЗГОВЕ које извозимо као једини артикал на светску пијацу у време беле куге, а увозимо мигрантске МОЗГОВЕ, док су дачићевци и вучићевци све богатији а њихова деца у иностранству крчме што су им родитељи „поштено“ стекли уништавајући скромни народ који их је одхранио.

Comments are closed.