НЕВЕРОВАТНО – НАУЧНИЦИ ОСТАЛИ У ШОКУ: На кашичици којом се Причешћују верници 0% бактерија!

(фото:Балканска геополитика)
Истраживање у Москви показало је једну поптуно невероватну чињеницу свим научницима који су истраживали како то да се сви верници тога дана у Храму причешћују истом кашиком, а да на њој нема апсолутно ниједна вирусна или било која врста бактерије
Наука је просто остала без речи, неколико пута су поновили истраживање, затим урадили то на више локација и дошли до невероватне чињенице – још један велики доказ да Господ побеђује и штити све нас!
Кашика је била потпуно стерилна и на њој није била ниједна бактерија! Приђите и Ви Светој Чаши – Примите Христа у своје тело.
Истраживање у Москви показало је једну поптуно невероватну чињеницу свим научницима који су истраживали како то да се сви верници тога дана у Храму причешћују истом кашиком, а да на њој нема апсолутно ниједна вирусна или било која врста бактерије
Наука је просто остала без речи, неколико пута су поновили истраживање, затим урадили то на више локација и дошли до невероватне чињенице – још један велики доказ да Господ побеђује и штити све нас!
Кашика је била потпуно стерилна и на њој није била ниједна бактерија! Приђите и Ви Светој Чаши – Примите Христа у своје тело.
[table id=1 /]
Ослобођење

Ма богоборне глупости не захтевају коментар.
Свето Причешће је Нешто Најсветије, тј. појам
који не постоји код материјалиста…
Ко је год узимао Пресвето Причешће, зна да и
после Причешћивања 2000 људи, Свештеник
МОРА да поједе Све из Путира…
А Свештеници су људи апсолутно надпросечног
здравља.
Чудо је свима пред очима, тако да после нема
оправдања типа: „Нисмо знали!“
Не. Жмурели сте да не видите и запушавали
уши да не чујете…