Смрдибуба шета по премијерки док изговара да јој је то највећа фобија (ВИДЕО)

1644359393-Screenshot_1-900x528

Ana Brnabić Foto: Printscreen/TvPink

Премијерка Србије Ана Брнабић гостовала је вечерас у једној шоубиз емисији на телевизији Пинк, а приликом гостовања остварила јој се највећа фобија.

Наиме, током сегмента емисије у којем је Ана одговарала на лексионска питања, догодила се веома бизарно смешна ситуација.

Водитељ је премијерки поставио питање: „Да ли имаш неку фобију и од чега ти је највећи страх?“

Она је без превише размишљања одговрила да се највише плаши инсеката, односно буба.

„Од буба, смрдибуба. Имам фобију од смрдибуба и бубашваба и свих тих опнокрилца“, изговорила је Ана, а у том тренутку по њој је шетала управо њена „највећа ноћна мора“ – смрдибуба.

Ана то није приметила, као што то нису приметили ни остали гости, а ни водитељ, па је тако смрдибуба „окренула читав круг“ око премијеркине крагне.

Видео погледајте у наставку текста:

Нова.рс