Пусте подгоричке бензинске пумпе након покуспљења горива

(фото:Борба за веру)
Откако је пре два дана гориво поскупљало у Црној Гори, подгоричке бензинске пумпе су пусте.
Подсетимо, у наредних 15 дана еуродизел и лож уље у наредних 15 дана коштаће 1,78 односно 1,99 центи.
Еуросупер 95 поскупиће осам центи, на 1,73 еура, а еуросупер 98, девет центи на 1,77 еура.
Када је Министарство капиталних инвестиција објавило информацију о скупљим ценама, гужве на пумпама су биле приметне цијели дан.
Из МКИ саопштили су да ће се наредни обрачун обавити 4. јула, а евентуално измијењене цене нафтних деривата важиће од 5. јула.
ИН4С
Бонус видео

Tako se to radi, ja to govoreim vec par godine. Prestanimo da vozimo na mesec dva pada vlada. Oni su Opljackali kompletan budzet i da nema para od poreza i akcize na gorivo mogu samo da se spakuju i da idu.