Због дивљања „комита“ у Никшићу процесуирано још пет особа!

комите никшић

(фото:ИН4С)

Основно државно тужилаштво Никшић процесуирало је пет особа за извршење кривичног дела, на прослави дана државности у Никшићу.

За три особе постоји основана сумња да су извршили кривично дјело напад на службено лице, док се два терете за угрожавање сигурности.

Иницијали ових особа нису објављени из никшићког тужилаштва.

ИН4С

Бонус видео