КО ТО ПЛАЋА? Србија има своје представнике на геј паради у Стокхолму!

је

(фото:РТ)

У Стокхолму је ових дана недеља ЛГБТ припадника. Како нас је РТС обавестио на геј паради у Стокхолму и Србија је имала своју делегацију.

Двојица припадника НВО из Србије, дали су свој допринос овом вирусу природне селекције, јер се за месец дана очекује и велики број посетилаца Шведске на ЕВРОПРАЈД-у у Београду.

Они су, наравно, одушевљени подршком и војске, полиције али и обичних грађана овој срамној манифестацији, као и бројним правима која уживају припадници ЛГБТ-ја.

Подсећамо да су у Џорџији ухапшени супружници који су искористили своје право на усвајање детета и користили га за снимање порно филмова.

Слика

https://twitter.com/Slatzism/status/1556288506376470528

БОНУС ВИДЕО: