Дивље свиње шетају Новим Београдом

дивље свиње

Крдо дивљих свиња препало је данас предвече грађане које су шетали земунским кејом у близини ТЦ „Ушће“.

Свиње су  трчкарале на стази која води ка хотелу „Југославија“.

Један пролазник прича да док је трчао трим стазом, пред нјим су се појавиле.

„Тумарале су лево десно по парку, деловале су уплашено.  Биле су мокре, вероватно су из реке изашле – наводи он.

Дивље свиње иначе нису реткост у Новом Београду. Највећа станишта дивљих свиња у престоници су на Великом ратном острву и на левој обали Дунава.

 

Недавно се на друштвеним мрежама појавио снимак дивљих свиња како излазе из реке код сплавова иза хотела „Југославија“.

Политика

Бонус видео