Газпром је саопштио да ће компанија платити више од 5 трилиона рубаља пореза у 2022

газпром(фото:РТ)
Газпром ће ове године платити више од 5 трилиона рубаља пореза, изјавио је Карен Огањан, шеф одељења Гаспрома.
Генерално гледано, група Гаспром ће платити више од 5 трилиона рубаља пореза у буџете свих нивоа до краја 2022. године“, рекао је он, преноси ТАСС.
Охањан је напоменуо да ће до краја године Гаспром постати највећи порески обвезник у земљи.
Гаспром је 8. децембра забележио нови максимум дневних испорука гаса Кини, премашивши своје обавезе за 16%.
Васељенска
Бонус видео
