Кијев поново без струје

Кијев без струје
Кијев поново без струје.
У Кијеву, због ванредних искључења, око 30 одсто потрошача остаје без струје. Снабдевање водом и топлотом раде нормално.
Ово је саопштио градоначелник Кијева Виталиј Кличко.
„Систем за одржавање живота главног града функционише нормално. Кијевљани имају воду и топлоту. Без струје је сада 30% потрошача. Због хитних искључења“, навео је он у свом Телеграму.
Како је раније постало познато, експлозије су се чуле у Кијевској, Харковској, Виничкој области Украјине, као и у делу Херсонске области који контролише Кијев.
Васељенска
Бонус видео
