БЕОГРАД: Ухапшена четворица Руса због фотографисања америчке амбасаде!

Данас су у Београду ухапшена четворица руских држављана због фотографисања зграде америчке амбасаде.
Како ексклузивно сазнајемо данас су у поподневним сатима ухапшена четири руска држављанина зато што су фотографисали зграду америчке амбасаде у Београду.
Како наш извор наводи четворица младих Руса су у шетњи на Дедињу направили једну фотографију зграде амбасаде Сједињених Америчких Држава. Фотографију су направили јавно и нису се крили, тако да су сви могли да виде.
Извор додаје и да се полиција створила малтене одмах и привела их прво у станицу полиције у Савској, а затим на Нови Београд.
Васељенска

Liži dupe seci ****, tako se brani srbija!