БЕОГРАД: Ухапшена четворица Руса због фотографисања америчке амбасаде!

русије

Данас су у Београду ухапшена четворица руских држављана због фотографисања зграде америчке амбасаде.

Како ексклузивно сазнајемо данас су у поподневним сатима ухапшена четири руска држављанина зато што су фотографисали зграду америчке амбасаде у Београду.

Како наш извор наводи четворица младих Руса су у шетњи на Дедињу направили једну фотографију зграде амбасаде Сједињених Америчких Држава. Фотографију су направили јавно и нису се крили, тако да су сви могли да виде.

Извор додаје и да се полиција створила малтене одмах и привела их прво у станицу полиције у Савској, а затим на Нови Београд.

Васељенска

1 thought on “БЕОГРАД: Ухапшена четворица Руса због фотографисања америчке амбасаде!

Comments are closed.