Сарајево кука: У Мостару данас пуштана музика

mostar_pixabay

Мостар (Фото: Pixabay)

Сарајево кука: У Мостару данас пуштана музика.

Влада Федерације БиХ донела је одлуку да 11.јул буде „Дан жалости“ због како они тврде „геноцида у Сребреници„.

Међутим, као што је очекивано одлука им се не поштује.

Наиме данас је Радио Херцег Босне (хрватски радио из Мостара) пуштао музику за коју они тврде да је „непримерена“, преноси Кликс .ба.

Истовремено, како Васељенска сазнаје музика се пуштала и на многим јавним местима у градовима у којима су муслимани већина. Очигледно да ни они сами не верују пропаганди медијан који не схватају да им је Алија Изетбеговић преминуо пре 20 година.

Васељенска

Бонус видео