Додик: Војска Србије оспособљена да заштити српски народ

додик, српски народ

принтскрин

Додик: Војска Србије оспособљена да заштити српски народ.

Председник Републике Српске Милорад Додик изјавио је да је данас на војном полигону Пасуљанске ливаде имао прилику да се увери у оспособљеност Војске Србије да заштити српски народ.

Додик је показном гађању припадника Војске Србије на војном полигону Пасуљанске ливаде присуствовао са председником Србије Александром Вучићем.

 

„Хвала предсједнику Вучићу на позиву да присуствујем овој вјежби. Мада нисам стигао на читаву вјежбу, успио сам да сагледам опремљеност војске оруђем и оружјем и увјерим се у њену оспособљеност да заштити српски народ“ – навео је Додик на Твитеру.

РТРС

Бонус видео

1 thought on “Додик: Војска Србије оспособљена да заштити српски народ

  1. Је л’ долетио директно са Хвара , гдје се састао са усташким предсједником „лијепе њине“ усташом Милановићем , или није ни био тамо него то користи као димну завјесу?

Comments are closed.