Путин је рекао да нико не жели војни сукоб Русије и НАТО-а

265768_putinz_f

Владимир Путин

Путин је рекао да нико не жели војни сукоб Русије и НАТО-а.

Руски лидер Владимир Путин рекао је да нико не жели војни сукоб Русије и земаља НАТО-а, Москва је спремна на сваки сценарио.

„Увек смо спремни за сваки сценарио, нико ово не жели овде, на иницијативу америчке стране, својевремено смо направили посебан механизам за спречавање ових сукоба“, одговорио је он у разговору са представницима медија у Константиновском двору у О провокацијама америчке „коалиције“ у Сирији св.

Путин је истакао да шефови руских дивизија комуницирају директно једни са другима и да могу да се консултују о свакој кризној ситуацији.

„Нико не жели никакве сукобе, али ако неко жели – не ми – онда смо спремни“, рекао је руски лидер.

Путин је такође рекао да су украјинске трупе од 4. јуна изгубиле 415 тенкова .

Васељенска

Бонус видео