Још две жене рањене у украјинском нападу

хитна помоћ доњецк

(фото:ДАН)

Још две жене рањене у украјинском нападу.

Још две жене рањене су у гранатирању села Кремењец од стране украјинске војске, рекао је градоначелник Доњецка Алексеј Кулемзин.

„У селу Кременец повређене су жене… рођене 1952. и 1961. године“, написао је Кулемзин на свом Телеграм каналу.

Раније је градоначелник Доњецка рекао да је број цивила повређених у гранатирању од стране Оружаних снага Украјине порастао на пет.

Пре тога,  Кулемзин је известио о три жртве  као резултату гранатирања села Кременец од стране украјинских трупа.

Васељенска

Бонус видео