Куртијеви терористи почели да приводе и српско медицинско особље

Тренутак када албански "полицијаца" отвара прочаз да уђе возило Куртијеве параполиције (Фото: Весна Веизовић /Васељенска)
Куртијеви терористи почели да приводе и српско медицинско особље.
Куртијеви терористи упали су у објекат који преостали Срби у Приштини користе као амбуланту.
Они се налазе и унутра и испред улаза, објавио је „Косово онлајн“.
Унутар амбуланте налази се и српско медицинско особље Дома здравља Приштина, које је касније одведено у полицијску станицу која се налази у истој згради у којој је и амбуланта.
Испред се налазило и једно санитетско возило са београдским таблицама, које је преусмерено ка паркингу приштинске полиције.
Засад није познат циљ ове акције.
Васељенска
Бонус видео
