Куртијеви терористи почели да приводе и српско медицинско особље

20230603_112030

Тренутак када албански "полицијаца" отвара прочаз да уђе возило Куртијеве параполиције (Фото: Весна Веизовић /Васељенска)

Куртијеви терористи почели да приводе и српско медицинско особље.

Куртијеви терористи упали су у објекат који преостали Срби у Приштини користе као амбуланту.

Они се налазе и унутра и испред улаза, објавио је „Косово онлајн“.

Унутар амбуланте налази се и српско медицинско особље Дома здравља Приштина, које је касније одведено у полицијску станицу која се налази у истој згради у којој је и амбуланта.

Испред се налазило и једно санитетско возило са београдским таблицама, које је преусмерено ка паркингу приштинске полиције.

Засад није познат циљ ове акције.

Васељенска

Бонус видео