Сарајево: Мигранти напали и опљачкали држављанку Јапана

20160610_185449

Мигранти (Фото: В. Веизовић)

Сарајево – Припадници Полицијске управе Стари Град Сарајево ухапсили су М. Н. Y. (22) из Либије и Б. А. (25) из Палестине, за које се сумња да су напали и опљачкали држављанку Јапана.

Либијац и Палестинац су на улици у Сарајеву физички напали држављанку Јапана Ц.М. и стргнули јој ланац и отели лаптоп и мобилни телефон.



Она је разбојнички напад пријавила у четвртак увече, а осумњичени су ухапшени јуче, јавља Српскаинфо преноси Танјуг.

Разбојници су након хапшења предати у Јединицу за задржавање МУП Кантона Сарајево, а о свему је обавештен и дежурни тужилац.

Инцидент у Лондону повезан с тероризмом