Кијев без струје, кијев

Кијев без струје

Кијев поново без струје.

У Кијеву, због ванредних искључења, око 30 одсто потрошача остаје без струје. Снабдевање водом и топлотом раде нормално.

Ово је саопштио градоначелник Кијева Виталиј Кличко.

„Систем за одржавање живота главног града функционише нормално. Кијевљани имају воду и топлоту. Без струје је сада 30% потрошача. Због хитних искључења“, навео је он у свом Телеграму.

Како је раније постало познато,  експлозије су се чуле  у Кијевској, Харковској, Виничкој области Украјине, као и у делу Херсонске области који контролише Кијев.

Васељенска

Бонус видео