Станислава Пак, бивша саветница Томе Николића понудила помоћ Ђукановићу

станислава пак

станислава пак (фото:ИН4С)

Станислава Пак, бивша саветница Томе Николића понудила помоћ Ђукановићу.

Станислава Пак, саветница бившег председника Србије Томислава Николића понудила помоћ одлазећем председнику Црне Горе Милу Ђукановићу, сазнаје ИН4С из поузданог неименованог извора из кабинета председника Црне Горе.

[irp]Ђукановић је провео последња два дана у интензивном тражењу подршке управо из Србије у намери да делимично “пацификује” српско бирачко тело уочи другог круга избора који ће се одржати 2. априла.

Подсећамо, Станислава Пак се придружила Српској напредној странци 2009. године. Била је члан Савета за међународну сарадњу. Од јуна 2012. налазила се на позицији шефа прес-службе, а од 2013. обављала је функцију саветника бившег председника Републике Србије Томислава Николића.

[irp]Пре ангажовања у политици, радила је у редакцији забавног програма Радио-телевизије Србије (РТС), као водитељ емисија ТВ слагалица, 7 ТВ дана и Лото. Године 1996. прелази у редакцију информативног програма где ради као новинар и водитељ, а од 2000, када је главни и одговорни уредник информативног програма била Гордана Суша, постаје и уредник „Дневника“ на РТС-у.

ИН4С

Бонус видео