Бела кућа: Бајден је добро после пада

677z381_dzo-bajden-un-ap-e.v.-nnnns

Џо Бајден (Фото АП - Е.В.)

Бела кућа: Бајден је добро после пада.

Амерички председник Џо Бајден је добро након пада на сцени током церемоније доделе диплома на Ваздухопловној академији у Колораду.

Ово је саопштио директор за односе са јавношћу Беле куће Бен Лаболт.

„Он је Ок. Када се руковао, на сцени је била врећа песка“, објаснио је Лаболт.

Раније је објављено да је Бајден пао током церемоније дипломирања кадета Академије ратног ваздухопловства САД у Колораду.

Пре тога, током интервјуа за МСНБЦ,  направио је резерву и позвао  да се не дозволи да бивши председник Барак Обама победи на следећим изборима у Сједињеним Државама.

Васељенска

Бонус видео