ПРОНАЂЕНО ТЕЛО МУШКАРЦА ПОРЕД СКУПШТИНЕ: Страшна сцена у парку у центру Београда

Скупштина Србије

Скупштина Србије (Фото: В. Веизовић)

Тело мушкарца пронађено је јутрос у парку код Народне скупштине.

Како сазнајемо, наводно је у питању Ј. П, човек који је често помагао возачима да се паркирају поред Скупштине.

Он је био болестан дуже време, и нема трагова насилне смрти.

[table id=1 /]



1 thought on “ПРОНАЂЕНО ТЕЛО МУШКАРЦА ПОРЕД СКУПШТИНЕ: Страшна сцена у парку у центру Београда

  1. Бог му Дао Покој намученој души.

    Виђао сам га често ту, један од огромног броја
    људи који живи на улици заборављен од свих.
    Слика и прилика ове антихришћанске државе.
    За дефиле лудих педе*ра има пара, а за
    несрећнике, за кревет и три оброка нема!

    У време Немањића, свако ко није имао никог и
    ништа, имао је место, храну, бригу у бројним
    Манастирима. Зато су онда Манастири често
    имали и по 10.000 искушеника!
    То је било Богоугодно и право Православље,
    а наши Свети Краљеви нису жалили пара за
    помоћ Цркви и самим тим и СВИМ несрећницима.
    Старим, болесним, напуштеним, невољним.

    Ми смо данас, нажалост, готово НУЛА Срби.

Comments are closed.