Додик: Никакве одлуке лажног високог представника нећемо прихватити (ВИДЕО)

принтскрин
Додик: Никакве одлуке лажног високог представника нећемо прихватити.
Република Српска неће прихватити ни једну одлуку лажног високог представника, рекао је председник Републике Српске Милорад Додик.
Поручио је да Кристијан Шмит није легалан.
– Баш данас кад Срби обележавају велико страдање, Шмит је најавио конференцију за новинаре да као донесе неку одлуку – навео је Додик.
Поновио је да Српска неће прихватити никакве „казне“.
Бонус видео

Zvizdic i njegovi (Bakir, Komsic i ostali) imaju kostantnu politiku prema Republici Srpskoj, dok Dodikova politika varira (pre svega) prema njegovim licnim potrebama. evo dva primera:
https://nebojsavukanovic.info/kako-su-dodik-i-rajko-vasic-1999-zabranjivali-emitovanje-programa-rts-a-u-srpskoj/
https://www.youtube.com/watch?v=OookEtcXmsw
Domogoj Margetic : KRVAVE BALKANSKE MILIJARDE
Citaoci mogu da prosude sami…