РТ:Демонстранти у Београду машу заставама ЕУ

евра

РТ:Демонстранти у Београду машу заставама ЕУ.

Демонстранти у Београду машу заставама ЕУ и Евромајдана.

Ово је јавио дописник РТ-а са лица места.

Током дана, присталице прозападне опозиције, тражећи поништење резултата парламентарних избора, поставиле су шаторски град на коловозу.

У разговору за РТ, председник Покрета социјалиста Александар Вулин рекао је да  има много заједничког између протеста у Београду и Мајдана .

В.Т./Васељенска

Бонус видео