ДА СЕ НАЈЕЖИТЕ: Патриоте широм Србије, ЦГ и РС заједничком акцијом обележили годишњицу НАТО агресије (ВИДЕО)

Screenshot 2024-03-24 132729

У Београду, Новом Саду, Бања Луци, Крагујевцу, Шапцу, Вишеграду,Нишу,Подгорици и другим градовима широм Србије српске патриоте су синхронизованом акцијом обележиле годишњицу почетка НАТО агресије над српским народом.

Погледајте снимке:

Београд

Нови Сад

Подгорица

Крагујевац

Шабац

Вишеград

Бања Лука

1 thought on “ДА СЕ НАЈЕЖИТЕ: Патриоте широм Србије, ЦГ и РС заједничком акцијом обележили годишњицу НАТО агресије (ВИДЕО)

  1. Величанствено! Свака част за патриоте! Само има један проблем – Вучић воли НАТО злочинце и дружи се са њима. Они седе у Крњачи и питамо се шта они траже овде. А повремено њихове трупе се чак и возе преко целе Србије. Пошто Вучић статира у УН, не знам ко ће отерати натовце злочинце и ко ће КОСМЕТ вратити у УН и Резолуцију 1244- НИКО! ЗЛОЧИН БЕЗ КАЗНЕ И ДАЉЕ ТРАЈЕ, нажалост.

Comments are closed.