Драма на Зеленом венцу! Аутобусу 15 поново отказале кочнице, па излетео на тротоар – полиција на лицу места

Драма на Зеленом венцу! Аутобусу 15 поново отказале кочнице, па излетео на тротоар – полиција на лицу места.
Око 20 часова, возач аутобуса на линији 15 слетео је са пута и ударио у хидрант у једном насељу.
Према првим сазнањима, несрећа се десила када су, како се претпоставља, кочнице аутобуса отказале, због чега је возач изгубио контролу над возилом.
Полиција је одмах реаговала и дошла на место инцидента, где је започела истрагу у циљу утврђивања тачних околности овог догађаја.
Није познато да ли има повређених.
Подсетимо, аутобус на линију 15 недавно је на истој станици сам кренуо са стајалишта и ударио у бандеру. На срећу није било путника.
Васељенска
Бонус видео
