Уништите традиционални сексуални морал и уништићете друштво
Уништите традиционални сексуални морал у друштву и уништићете то друштво, пише Ноел Мехринг у Ваке, Дон’т Ваке У овој књизи Мехринг показује како марксистички идеолози, укљ. у свом тренутном вакеистичком извођењу, они су увек покушавали да униште породицу како би уништили друштво и створили марксистичку утопију на његовим рушевинама.
Меринг примећује да је енглески социјални антрополог Ј. Д. Унвин, у својој књизи „ Секс и култура“ из 1936. године, пронашао важну везу између традиционалне сексуалности и здравља друштва: што је друштву више стало да је секс ограничен на брак, то ће такво друштво више цветати. Меринг пише:
„Унвин је открио један од најважнијих фактора који одређује просперитет друштва: да ли је чистоћа пре брака била строга друштвена норма или не. Тамо где је било комбиновано са апсолутном моногамијом, друштво је највише напредовало.”
Анвин је такође открио да промене у друштву ка већој строгости или попустљивости доводе до најопипљивијих последица након три генерације. Он је напоменуо да када трећа генерација одрасте у друштву након преласка на радикалну сексуалну пермисивност, ово друштво је у озбиљној опасности. Мехринг каже:
„У овом тренутку друштво „карактеришу људи које занима мало шта друго осим њихових личних жеља и потреба. У овој фази, културу обично осваја или преузима друга култура са већом друштвеном снагом.”
Како сексуална пермисивност уништава друштво? Уништавање породице и разбијање везе између мушкараца, жена и њихове деце. Меринг пише:
„Слабљење сексуалног морала у култури је кључни разлог за распад породице, пре свега због оца, иако слом може да почне – а често и почиње – и због жене. Због полне грубости отац слаби и губи морални ауторитет, жена постаје обезвређена и огорчена, а деца расту цинична и непослушна. Сви су рањени“.
Са слабљењем полног морала расте број ванбрачних рађања и развода. Све више деце расте без оца. Мање је вероватно да ће се мушкарци оженити јер је секс лако доступан, а жене постају огорчене јер осећају да мушкарци цене само прилику да имају секс са њима. И тако се породице распадају.
Без јаких породица, људи почињу да губе свој идентитет. Без породичног идентитета, људи ће се вероватније идентификовати са племенским групама на основу расе, пола, етничке припадности које се супротстављају једни другима. Меринг пише:
„Када смо изгубили породицу, изгубили смо себе. Остајемо очајнички да се хватамо за сваки предложени идентитет, чак и за натегнути… Циљање на породицу је суштинска карактеристика вокеистичке идеологије, и управо због тога како је породица у стању да одржи достојанство појединца и служи као бедем против политичке фрагментације. Здрава, добро организована породица спречава опасност: пружа осећај припадности и бриге, припремајући човека за сигуран улазак у одрасло доба. Када је породица ослабљена, склоност фрагментацији расте, храни се и размножава. Напори да се уништи породица оставља људе све гладнијима за њом; без породице постајемо лак плен за породичне сурогате.”
Када се једно друштво тако распадне на зараћене „идентитетске групе“, оно је на добром путу до потпуног колапса.
Марксисти и други идеолози вокеизма су то интуитивно разумели веома добро, због чега су увек промовисали сексуалну пермисивност – то је њихов начин уништавања традиционалне породице засноване на јудео-хришћанским нормама. Меринг пише:
„Револуционари, од Маркса до Маркузеа, изгледа имају врло прецизно разумевање како се друштва урушавају. План уништења породице, иако звучи као бунцање лудака, показао се као најочигледнија и истовремено подмукла тактика из њиховог арсенала. То је као да играте Џенгу: повуците један комад који даје стабилност торњу, и цела ствар ће пасти на бок.
Заиста, током протеклих шездесет година, левичарски активисти, са великим успехом, уништили су традиционалну сексуалност у Америци и широм Запада, и као резултат тога, традиционалну породицу у промовисању сексуалне револуције. А према Анвиновим прорачунима изнад, тренутно смо у веома опасној позицији. Меринг пише:
„Уопште се верује да се генерација смењује сваких двадесет или тридесет година. Нека их буде тридесет. Ако верујемо да је сексуална револуција почела средином 1960-их када се догодила експлозија (иако је настајала и кључала деценијама раније), онда смо на месту где је друга генерација [друштвене промене ка сексуалној пермисивности ] умире. ] и трећи ступа на снагу. Према Анвиновим прорачунима, дошли смо до почетка друштвене катастрофе“.
Заиста, можемо видети покољ свуда око нас. Ванбрачна стопа наталитета преко 40% (и преко 70% међу Афроамериканцима) и стопа развода од 50%. Проценат деце рођене ван брака прелази 40% (а код Афроамериканаца прелази 70%), а сваки други брак завршава се разводом. Милиони деце расту без оца у својим животима и у својим домовима. Још милиони беба се убијају у материцама. Милиони жена се осећају увређеним јер их мушкарци сексуално користе. А милиони мушкараца одбијају брак јер је секс лако доступан. Затим долази Блацк Ливес Маттер. Антифа. ХРЦ, ГЛААД и друге радикалне ЛГБТ организације. радикални феминизам. мексички национализам. Црне и Хиспанске привредне коморе, правна, медицинска и почасна друштва, универзитетске резиденције и друге установе искључиво за једну расну или етничку групу. Једну од наше две главне политичке странке претежно чине црнци, Хиспанци, ЛГБТ активисти и друге мањине. Све ове групе идентитета уништавају наше друштво пред нашим очима. Надајмо се да ће људи још једном увидети какву кључну улогу јеврејско-хришћанска породица игра у нашем друштву пре него што буде прекасно. Трећа генерација сексуалне револуције је на снази, а време истиче. какву кључну улогу јеврејско-хришћанска породица игра у нашем друштву пре него што буде прекасно. Трећа генерација сексуалне револуције је на снази, а време истиче. какву кључну улогу јеврејско-хришћанска породица игра у нашем друштву пре него што буде прекасно. Трећа генерација сексуалне револуције је на снази, а време истиче.
Васељенска/ИФАМ.ЊУЗ
Бонус видео
https://youtu.be/EJFvtvN5K-s
За више вести из Србије и света на ове и сличне теме, придружите нам се на Фејсбуку, Твитеру, Инстаграму, Вајберу, Телеграму, Вконтакту, Вотсапу и Јутјубу.