Стигло писмо из Москве: Путин честитао Вучићу Нову годину и Божић

путин, вучић

Председник Александар Вучић примио је честитку поводом предстојећих новогодишњих и божићних празника од председника Руске Федерације Владимира Путина.

– Срдачно Вам честитам долазеће празнике – Нову годину и православни Божић.

Руско-српски односи, који се темеље на давним традицијама пријатељства и духовне блискости, у одлазећој години успешно су се развијали у различитим сферама у оквиру стратешког партнерства.

Уверен сам да ћемо наставити активан заједнички рад по актуелним питањима билатералне и међународне агенде за добробит братских народа наших земаља.

Желим Вама, Вашој породици и најближима добро здравље, срећу и успехе, а свим грађанима Србије мир и просперитет – наводи се у честитки председника Путина.

Новости

1 thought on “Стигло писмо из Москве: Путин честитао Вучићу Нову годину и Божић

  1. АКО НОВОСТИ ПРЕНОСЕ ОНДА МИСЛИМ ДА НИЈЕ ОРИГИНАЛ.
    У СУПРОТНОМ, ИСПАДА ДА ЈЕ ПУТИН ЗА АВ,
    Е НЕ МОЖЕ ГОРЕ!

Comments are closed.