Мигрантска криза

Власти Њујорка прогласиле ванредно стање због великог броја илегалних миграната у граду

Градоначелник Њујорка Ерик Адамс најавио је одлуку о увођењу ванредног стања у вези са приливом илегалних миграната и избеглица у...